تبلیغ شماره 1

 

درباره وب سایت بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده

مرکز آموزش الکترونیک "بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده" مفاهیم مورد نیاز خانواده ها به ویژه فرزندان در جهت موفقیت مالی را به زبانی ساده و جذاب ارائه مینماید، طوری که یادگیری به شکل بازی و تفریح اتفاق میفتد.

آنچه خانواده از سواد مالی باید بداند

سواد مالی یک سواد اجرایی است. بسیاری از کسانی که از سواد به معنای عمومی آن بهره‌ای نبرده‌اند، بهتر از بسیاری از تحصیلکرده‌ها با پول رفتار می‌کنند و با آن کنار می‌آیند. برخی‌ها ذاتا سواد مالی خوبی دارند و برخی نیاز به آموزش در این حیطه دارند. در این راستا "مرکز آموزش الکترونیک بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده" دوره های آموزشی مجازی ویژه علاقه مندان به این حیطه را گردآوری و تدوین کرده است.

جهت ثبت نام/ پیش ثبت نام در دوره ها کلیک نمائید.

سایر خدمات وب سایت

با وبسایت " بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده" همسو شوید...

 عضویت در وب سایت و میز کار کاربر

با عضویت در وب سایت " بهینه نگر دانش و سواد مالی خانواده " به شماری از خدمات رایگان تیم دسترسی خواهید داشت. پس از عضویت، امکان مشاهده میزکار شخصی وجود دارد. آموزش و پژوهش، مشاوره و پشتیبانی، مشارکت در تیم و امکان دسترسی در طرح های ارائه شده تیم به صورت مستقیم، از طریق "میزکار کاربر" در دسترس می باشد.

 

 

 

 پیشنهاد ویژه وب سایت

باتوجه به اینکه بسیاری از خدمات و محصولات تیم بصورت پکیج خدمات و در طرح های مختلف ("طرح همراه با تیم"، "طرح همگام با تیمطرح همیار با تیم" و "طرح همکار با تیم") قرار گرفته است، این فرصت وجود دارد که هر شخص با خرید "طرح همراه با تیم" به مبلغ 15.000 تومان، به میزان 20.000 تومان شارژ کیف پول دریافت نماید و علاوه بر بهره مندی از خدمات "طرح همراه با تیم"، به هنگام خرید سایر طرح ها (تبدیل طرح همراه با تیم به سایر طرح های مذکور) بر حسب نیاز و علاقه، از این میزان شارژ رایگان نیز استفاده نماید.

 

 

 

پورتال حَسمان (حسابداری و مالی تیم متفکران) به سرپرستی دکتر تفتیان، در زمینه ارتقاء سواد مالی برای بخش های مختلف مخاطبین بصورت حضوری و مجازی در قالب طرح های نوآورانه، آموزش و مشاوره آماده ارائه خدمت می باشد. این پورتال در مسیر موفقیت علمی و شغلیِ مالی و حسابداری در سطوح مختلف جامعه نیز سهیم است و در راستای ایجاد محیطی پویا و شاداب با محوریت دانش و یادگیری که مشوق و تسهیل گر فرآیند رشد و بالندگی افراد باشد، گام بر میدارد. همه افراد این تیم همگام با یکدیگر در فرآیندهای آموزشی ساده و منسجم، مفاهیم مالی و حسابداری را عمیق و کاربردی یاد میگیرند و یاد میدهند.

پورتال تیم متفکران مالی دکتر تفتیان

عضویت در پورتال

 
 
 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی