دریافت خبرنامه و ویژه نامه

نانی که از اینترنت بیرون آمد

زندگی هر چقدر هم برای تغییراتش نیازمند زمان باشد و آدم را در انتظار بگذارد، اما سرعت وسایل جدید حتی این تغییرات را هم تسریع کرده است، فقط باید کمی دقت داشت تا درست و حسابی دنیای جدید را شناخت. دنیایی که همه اسمش را گذاشته‌اند مجازی، اما تغییراتش چنان واقعی است که آدمی را شوکه می‌کند، از آن واقعی‌تر پول‌هایی است که از آن در می‌آید. همان پولی که چرک کف دست است و وقتی دسته‌ای به کف می‌آید از آب زلال هم پاک‌تر است.

 


علایقتان را به یک کسب و کار موفق تبدیل کنید

این مقاله توسط گاتاگ گاپتا نوشته شده است. او یک کارآفرین مقیم سیلیکون ولی است که شرکت NatureBox را برای ارسال اسنک‌های غذایی متفاوت و خاص برای مشتریان تأسیس کرده است. او در این مقاله سه توصیه اساسی برای شروع کسب‌وکاری دارد که به آن عشق می‌ورزید. به راه انداختن یک کسب‌وکار برای خودمان مثل این است که سوار ترن‌هوایی بشویم که تندترین سراشیبی‌ها و سرازیری‌ها را با آن تجربه می‌کنیم و در این حین باید با خودمان فکر کنیم که بالاخره چه زمانی جیغ‌کشیدن‌ها تمام می‌شود.


۸قدم تا راه اندازی یک کسب و کار کوچک

راه‌اندازی کسب و کار باید اصولی و به دور از هیجانات مخرب باشد. اگر قصد راه‌اندازی کسب‌وکار خود را دارید این مطلب را از دست ندهید. در این نوشتار هشت نکته کلیدی برای راه‌اندازی کسب‌وکار معرفی شده است. کسب‌وکار کوچک به‌صورت مستقل است و هر شرکتی با کمتر از ۵۰۰ پرسنل در این حیطه قرار می‌گیرد. این اندازه مرسوم‌ترین استاندارد تعریف شده است. در آمریکا حدود ۵/۲۲ میلیون کسب‌وکار مستقل از کشاورزی و زراعت وجود دارد که ۹۹ درصد آن کسب و کار کوچک (Small Business) به حساب می‌آیند.


چگونه در مدیریت برند موفق شویم

 چگونه در مدیریت برند موفق شویم ؟ مهمترین قسمت در هر بیزینس و کسب و کار این است که چگونه در مدیریت برند موفق شویم ؟ برند جز اصلی سازمان یا شرکت است; و بهبود بخشیدن آن یکی از مهمترین کارهایی است که در این راستا باید انجام شود. با مدیریت برندینگ اعتماد مشتریها را نسبت به سازمان و شرکت افزایش می یابد. مدیریت برند شامل مدیریت خود محصول،قیمت،بسته بندی و … است که در دسته ملموس قرار می گیرد. درحالی‌ که در مورد خدمات غیرملموس میتوان از تجربه مشتریان و ارتباط موثر عاطفی با محصول نام برد.

 


اشتباه مالی کسب و کارها (اینفوگرافیک)

 صاحبان کسب‌وکار و کارآفرینان در طی مسیر کاری، مرتکب برخی اشتباهات، چه اشتباه مالی و چه مدیریتی می‌شوند. گاهی این اشتباهات سطحی بوده و از آنها می توان به راحتی گذشت و گاهی در طولانی مدت منجر به خسارات جبران‌ناپذیر خواهند شد. هرچند که بسیاری از اشتباهات مالی نتاج سنگینی را به بار خواهند داشت، اما گروهی دیگر قابل‌پیشگیری هستند. در ادامه چندین مورد از اشتباهات زیان بار که به‌راحتی هم قابل‌پیشگیری است، بیان می‌شود.


۱۰ تکنیک افزایش درآمد که هرکسی باید بداند…

با استفاده از مقاله ۱۰ تکنیک افزایش درآمد می توانید از روش های افزایش درآمد آگاهی یابید و از آن در کسب و کار خودتان استفاده کنید . ،با افزایش هزینه ها دیگر حقوق ثابت کفاف نمی دهد و باید فکری برای افزایش درآمد کرد.در بعضی خانواده ها هم مرد و هم زن هر دو شاغل هستند و اکثر افراد حداقل ۵۰ درصد اززمان خود را صرف کار می کنند. افزایش درآمد یکی از دغدغه های جامعه می باشد.اگر هر روز سخت کار کنید و هیچ استراتژی برای افزایش درآمد خود نداشته باشید فقط سختکار کرده اید

 


راه های کسب درآمد

راه های کسب درآمد ،زیادی وجود دارد و امروزه اکثر افراد دانشگاه رفته اند و مدارک تحصیلی بالایی دارند ،اما الآن دوره ی مهارت است و اگر مهارتی نداشته باشید نمی توانید ثروتمند شوید. و اگر ذهنتان را محدود به مدرک تحصیلیتان کنید راه های کسب درآمد را به روی خود بسته اید.اگر می خواهید میلیونر شوید ابتدا باید شروع کنید به خود اعتماد کنید و به محدودیت هایی که ذهنتان می سازد غلبه کنید.شما برای به سرانجام رساندن هر کاری باید روی آن کار متمرکز شوید.در این مقاله به شما ۴ نمونه از راه های کسب درآمد را  توضیح می دهم

 


چرا استارتاپ های ایرانی موفق نمی شوند؟

1-برای شروع کار خود به دنبال جذب سرمایه می‌روند. یکی از ابتدایی ترین اشتباهاتی که ممکن است هرکسی در راه اندازی استارتاپ خود مرتکب شود، جستجو برای جذب سرمایه گذار در ابتدای امر است. زمانی که شما فقط ایده‌ای خام در ذهن دارید، جستجو برای جذب سرمایه گذار فقط می‌تواند اوضاع را پیچیده تر کند. 


واقعیت مجازی چگونه کسب و کارهای فعلی را متحول و متغیر میکنند؟

1-برندهامی‌توانند با کمک واقعیت مجازی (VR) در جذب اعتماد مشتریان موفق‌تر باشند.

2-درکنفرانس‌های ویدیویی تغییرات مثبت ایجاد می‌شود.

3-تجارت‌الکترونیکی نفسی تازه می‌گیرند.


چند ویژگی ضامن موفقیت از نگاه « بیل گیتس »

اگر به دنبال الگویی برای موفقیت می‌گردید، کسی بهتر از بیل گیتس را پیدا نخواهید کرد. بنیان‌گذار شرکتمایکروسافت که توانست تحول بزرگی در دنیای تکنولوژی به وجود بیاورد. کسی که بیش از ۸۰ میلیارد دلار ثروت دارد و به عنوان پولدارترین مرد دنیا شناخته می‌شود.


چرا اجتماعی بودن میتواند باعث موفقیت شما شود؟

بسیاری از کارآفرینان، بر این باورند افرادی که بیشتر زمان را با آنها می‌گذرانیم مشخص می‌کنند که هستیم و چقدر در زندگی پیش خواهیم رفت. چرا؟ چون ما حد وسطی از حلقه تاثیرگذاری‌مان می‌شویم. هرچه افراد موفق‌تری را بشناسید، احتمال موفقیت بیشتر می‌شود. 


راه هایی برای اینکه در صحبت کردن تأثیر گذار تر باشیم.

طرز صحبت کردن کارآفرینان موفق با آدم‌های معمولی فرق دارد. آنها خوب می‌دانند چطور مُخ دیگران را بزنند و از چه جملاتی استفاده کنند که بیشترین تأثیر را روی مخاطب‌شان بگذارند. در واقع، رمز موفقیت این افراد در هنر  دانستن فن بیان مناسب و متقاعد کردن دیگران است که از مهم‌ترین مهارت‌های ارتباطی به‌شمار می‌رود.


عادات میلیونر های خود ساخته

یک پژوهشگر با بررسی زندگی بیش از 100 میلیونر خودساخته، عادت‌های روزانۀ آن‌ها را که به موفقیتشان کمک می‌کند، کشف کرده است.


برترین عبارات تبلیغاتی که باعث افزایش فروش می شود.

 شاید تا کنون به این نکته دقت نکرده باشید اما عبارت‌ها، نقش بسیار مهمی در کمک به مغز برای تصمیم‌گیری در مورد محصولات ایفا می‌کنند. در این نوشتار با برترین جملات تبلیغاتی موثر که باعث افزایش فروش می‌شود و در حقیقت مشتری‌ها دوست دارند در زمان تصمیم‌گیری آنها را بشنوند، آشنا می‌شوید.


تبدیل کارمندان به کار آفرین

کارمندانی که مثل کارآفرینان فکر می کنند بسیار باانگیزه بوده و توانایی های بسیار خوبی برای حل مسئله دارند. با روش های زیر می توانید طرز فکر کارآفرینانه را در بین کارمندان پرورش دهید:


هفت گام برای رسیدن به اهداف از زبان برایان تریسی

1-دقیقا توضیح دهید که چه می خواهید.
 به طور مشخص صحبت کنید. اگر می خواهید درآمد خود را افزایش دهید، دقیقا بنویسید که چقدر درآمد می خواهید. نوشتن اینکه «درآمد بیشتری می خواهم» کافی نیست.

 


عوامل تأثیر گذار بر موفقیت شرکتهای نوپا

داشتن شرکت نوپا ی موفق سخت است. از هر ۱۰ شرکت نوپای راه اندازی شده در دنیا، ۹ شرکت نوپا با شکست مواجه می شوند. عواملی که در موفقیت یک شرکت نوپا نقش دارند، بی شمار است و از آن جایی که هر یک از شرکتهای نوپا ویژگی های ذاتی و منحصر به فرد خود را دارند شاید نتوان یک نسخه مشترک برای آن ها تهیه کرد.


اقتصاد جنسیتی

ساختار طبیعت یا هر چی، به هر حال برای مردها از ابتدا برنامه‌ریزی شده است که باید روزی روزگاری وارد بازار کار بشوند و پول در بیاورند و بالاخره بازوی اقتصادی باشند و چرخ زندگی را با هر زور و زحمتی بچرخانند. برای همین است که همه پسرها از بدو تولد زور زورکی هوش و زکاوت اقتصادی دارند و قطعا ...

 


راه هایی برای افزایش درآمد در خانه

راه‌هایی که می‌توانید با استفاده از آنها درآمد خود را افزایش داده و پول نقد بیشتری به‌دست آورید بسیار زیاد هستند. به‌طور طبیعی بیشتر مردم تمایل دارند این پول بیشتر را در شرایط آسان و در خانه به‌دست آورند. کار در خانه مزایای بسیاری دارد. در زمان رفت‌وآمد به محل کار صرفه‌جویی می‌شود و هزینه‌های مرتبط با آن کاهش می‌یابد، ...

 


رازهای موفقیت در ثروتمندان پنهان

ممکن است هر یک از شما با افراد یا همکارانی آشنایی داشته باشید که در موقعیت‌های شغلیِ نه چندان رده بالایی به کار مشغول هستند. این افراد در بخش‌های مختلف سازمان شما به فعالیت مشغول هستند و اصلا به نظر نمی‌رسد که ثروتمند باشد. با این حال روزی می‌شنوید که فـــــلان همکارِ به ظاهر معمولیِ شما ثروت بسیار زیادی دارد


سه اصل کلیدی روش ناب

نخست،به جای صرف ماه‌ها برنامه‌ریزی و تحقیق، کارآفرینان می‌پذیرند هر آنچه که در روز اول دارند یک سری از فرضیات تست نشده است، به بیان ساده‌تر حدس‌های خوب. پس به جای نوشتن طرح کسب‌وکاری پیچیده،بنیان گذاران فرضیات خود را در چارچوبی که "بوم مدل کسب‌وکار"  نامیده می‌شود خلاصه می‌کنند. 


چگونه در جذب سرمایه گذاری خارجی موفق شویم

تجربه و تاکید بر سرمایه گذاری خارجی پس از جنگ جهانی دوم و از سوی کشورهایی که تازه استقلال خود را یافته بودند، مطرح شد.


چگونه مدیران موفقی در نتورک مارکتینگ باشیم

1- آنها یک سیستم محکم، قابل توجیه و منطقی برای کار دارند.

2-آنها در این کار صبوری دارند.


رئیس خودتان باشید

انتظار می رود تعداد افراد «فریلنسر» روز به روز بیشتر شده و تا سال 2020، بیش از 40درصد از نیروی کار ایالات متحده به صورت مستقل کار کنند. اما چرا امروزه دورکاری به این اندازه با استقبال مواجه شده؟


اشخاصی که بدون مدرک تحصیلی ثروتمند شدند

جان دیویس راکفلر در سال ۱۸۳۹ در نیویورک متولد شد و یکی از ثروتمندترین آمریکایی‌های تاریخ است.او یکی از شخصیت‌ های برتر جهان و از پایه‌گذاران پالایشگاه نفتی در این کشور بود که شرکت نفتی استاندارد اویل (Standard Oil) را تاسیس کرد. 


پر رونق ترین شغلهای سال 2017

1-طراحی وب: با توجه به تغییرات عمده دنیا به سمت بازار و تجارت الکترونیک و توسعه و شکل گیری خدمات جدید مبتنی بر شبکه و اپلیکیشن های گوشی های هوشمند، یکی از بهترین مشاغل طراحی وب و شبکه است.

 


راه اندازی استارتاپ، آمادگی می خواهد

 در طول دهه‌های اخیر با ورود تکنولوژی‌ و ابزار‌های الکترونیکی متنوع، عادات و رفتار‌های اجتماعی متناسب با این ابزار‌ها و مفاهیم جدید پدید آمده‌اند. به عنوان مثال می‌توان ورود پیامک به عنوان یک سرویس ارزش افزوده را در نظر گرفت. از همان ابتدای ورود تدبیری برای فرهنگ سازی و موارد استفاده این سرویس در نظر گرفته نشد و پس از سال‌ها استفاده به عنوان اولین قدم پیامک جایگزین کلمه اس‌ ام‌ اس شد.
 


چرا باید بگوییم ارزش‎ آفرینی؛ و نه کارآفرینی؟

از من خواسته شده به این موضوع بپردازم که مسیر کارآفرینی چگونه است و چه سختی‎هایی دارد و در واقع به تجربیاتی اشاره کنم که خودم در مسیر کارآفرینی با آن‎ها روبه‎رو بوده‎ام. نکته‎ای که در وهله اول خودنمایی می‎کند این است که برای ورود هر فردی به بازار کار نمی‎توان نسخه واحدی پیچید و گفت هر فردی باید از مسیری که من رفته‎ام یا دیگری پیموده است، تبعیت کند. 


درد و رنج کارآفرینِ ایرانی

 موضوع و پدیده «کارآفرینی» در ایران مربوط به دو دهه گذشته است. معادلی که جایگزین عبارت «صاحبان سرمایه» انتخاب شد تا جامعه اقتصادی-سیاسی ایران فهم منطقی‌تر و صحیح‌تری از آن داشته باشند. اگرچه این مفهوم تا اواسط دهه 70 با تشویش و احتیاط بر زبان‌ها رانده می‌شد و یادآور مهاجرت و مصادره اموال بسیاری از صاحبان سرمایه بود که در سال‌های نخست انقلاب صورت گرفت. 


12 اصطلاح مهم استارتاپی که باید یاد بگیرید

اگر به‌تازگی وارد دنیای استارت‌آپ‌های تکنولوژی شده باشید، احتمالا تعدادی واژه یا اصطلاح را دائما اینجا و آنجا شنیده‌اید. اگر هنوز به دنبال پیدا کردن معنای آن‌ها نرفتید، هیچ ایرادی ندارد؛ چون ما در این نوشته سعی کردیم که چندتا از پرکاربردترین این واژه‌ها را برایتان تشریح کنیم.

 


« 1 2 3 4 ... 5 6 » صفحه:
هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی