دوره های آموزش مجازی مربیان و کودکان 4 تا 8سال

 

 

تربیت اقتصادی و مالی عبارت است از مجموعهای از عناصر بینشی، گرایشی و رفتاری که به انتخابها و تصمیمات اقتصادی انسان جهت می دهد توجه به اهمیت تربیت اقتصادی و رفتارسازی مطلوب در حوزه اقتصاد مقوله هایی است که در طول سالیان گذشته همواره مدنظر برنامه ریزان اقتصادی و اجتماعی کشورهای پیشرفته البته منطبق بر دیدگاه آنها از الگوی مطلوب و مادی زندگی فردی و اجتماعی قرار داشته و برای اجرایی نمودن آن سیاست گذاری هدفمندی را در عرصه نظام آموزشی و فرهنگی تدارک دیده اند.

 

لازم است قبل از مشاهده دوره های آموزشی «مربیان و کودکان 4 تا8 سال» مطالب زیر را مطالعه نمایید.

 


لازمه ی گذراندن دوره های آموزشی، عضویت در وب سایت و پیوستن به «تیم متفکران نوین مالی» است.
جهت تمایل داشتن به عضویت اینجا را کلیک کنید.
جهت ثبت نام در دوره‌های مجازی خواهشمندیم ابتدا راهنمای ثبت نام را مطالعه فرمایید.

 

 

در صورت تمایل پس از مطالعه جزییات با کلیک بر روی «ثبت نام دوره آنلاین با تیم متفکران» در دوره مورد نظر همراه شوید در صورتی که دوره در حال تکمیل است و یا به حد نصاب نرسیده است؛ شما می توانید بر روی آیکون پیش ثبت نام کلیک نموده و تیم را در جمع آوری اطلاعات یاری نمایید.
با انتخاب گزینه ثبت نام حضوری شما به فرم حضوری دسترسی خواهید داشت با تکمیل ان می توانید علاقه مندی خود را برای شرکت دردوره ها به صورت حضوری در اختیار تیم متفکران قرار دهید بدیهی است اطلاعات مربوط به زمان و محل برگزاری دوره های حضوری باایمیل یا پیامک به استحضارشما خواهد رسید.

 

دوره های آموزشی با موضوعیت «مربیان و کودکان 4 تا 8 سال» بدین عنوان می باشد:

 

آشنایی کودکان با مشاغل؛ شغل پزشکی

دوره های آموزشی آشنایی کودکان با مشاغل

آشنایی کودکان با مشاغل؛ شغل معلمی

آشنایی کودکان با مشاغل؛ شغل خلبانی

کودک و خرج

کودک و درآمد

کودک و پس انداز

کودک و بخشش

در صورت تمایل به آشنایی بیشتر و دریافت اطلاعات جامع تر از دوره های مذکور ویا راهنمایی از بابت ثبت نام در دوره و ...، پس از مطالعه توضیح دوره ها می توانید با تیم مشاوره و پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید.

پس از ارسال تیکت، پاسخ خود را می توانید با کلیک بر فیلد زیر دریافت نمائید.

پشتیبانان تیم موظف هستند تا 12 ساعت پس از دریافت درخواست شما، پاسخگو باشند.

 

 

 

 

همچنین تیم متفکران از اینکه با نظرات و پیشنهادات سازنده خود زمینه موفقیت و رسیدن به اهداف رو به رشد تیم را فراهم می کنید صمیمانه از شما سپاسگزاری می نماید.

تیم متفکران این امکان را نیز برای دانش پژوهان قرار داده که در صورت تمایل به شرکت در دوره های مکمل، با انتخاب گزینه ذیل کلیه دوره های  ایجاد شده توسط تیم را مشاهده نمائید.

 

 

هدیه مالی تیم متفکران نوین مالی در شبکه اجتماعی